Plato, Coffee-Company en House of Chambers in de Oude Ebbingestraat zijn tijdens ESNS overdag the place to be. Hier zullen weer een flink aantal bands die in de avond spelen een showcase verzorgen. De toegang is gratis maar vol is vol, dus kom op tijd.

Locaties

Plato – Oude Ebbingestraat 41

12:00 – 12:20 IRIS GOLD (dk)
13:00 – 13:20 MOLLY acoustic (at)
14:00 – 14:20 MANON MEURT (cz)
15:00 – 15:20 EUT (nl)
15:50 – 16:10 BOY AZOOGA (gb)
16:40 – 17:00 FONTAINES D.C. (ie)
17:30 – 17:50 JUNIORE (fr)
18:20 – 18.40 SHHT (be)
19:00 – 19:20 WOODGRAIN (nl)

Friday, January 18
12:00 – 12:20 VERY COOL PEOPLE (lv)
13:00 – 13:20 MAMBE & DANOCHILANGO duo (dk)
14:00 – 14:20 THE ENTREPRENEURS (dk)
15:00 – 15:20 MDC III (be)
15:50 – 16:10 PENELOPE ISLES (gb)
16:40 – 17:00 PILLOW QUEENS (ie)
17:30 – 17:50 THE MAUSKOVIC DANCE BAND (nl)

Saturday, January 19
12:00 – 12:20 FENG SUAVE
13:00 – 13:20 YĪN YĪN
14:00 – 14:20 SON MIEUX
15:00 – 15:20 DAWN BROTHERS
15:50 – 16:10 DONNA BLUE
16:40 – 17:00 NONA

Coffee Company – Oude Ebbingestraat 39

Thursday, January 17
12:20 – 12:40 KAWALA (gb)
13:20 – 13:40 VIOLETTA ZIRONI (it)
14:20 – 14:40 ELI (de)
15:20 – 15:40 THOM ARTWAY solo (cz)
16:10 – 16:30 THORSTEINN EINARSSON (at)
17:00 – 17:20 PAVVLA acoustic (es)
17:50 – 18:10 HUGO BARRIOL (fr)
18:40 – 19:00 BABE SILA acoustic (hu)

Friday, January 18
12:20 – 12:40 BELLE MT (gb)
13:20 – 13:40 APEY (solo) (hu)
14:20 – 14:40 VIVII (se)
15:20 – 15:40 PORTLAND acoustic (be)
16:10 – 16:30 FERRIS & SYLVESTER (gb)
17:00 – 17:20 WANNES CAPPELLE, BROEDER DIELEMAN EN FRANS GRAPPERHAUS (be/nl)
17:50 – 18:10 KATARÍNA MÁLIKOVÁ acoustic (sk)

Saturday, January 19
12:20 – 12:40 MARLENE BAKKER
13:20 – 13:40 THE VISUAL
14:20 – 14:40 JUDY BLANK
15:20 – 15:40 VAN WYCK
16:10 – 16:30 BERNARD HERING

House of Chambers – Oude Ebbingestraat 36

Thursday, January 17
12:40 – 13:00 DVTCH NORRIS (be)
13:40 – 14:00 AMILLI (de)
14:40 – 15:00 DANITSA (ch)

Friday, January 18
12:40 – 13:00 BRÍET (is)
13:40 – 14:00 K-PHAX (dk)
14:40 – 15:00 BLU SAMU (be)

Saturday, January 19
12:40 – 13:00 JAY-WAY DJ SET
13:40 – 14:00 S10